ko cuce

MYKO 75/1 Tek Usko Roolback Server ! 70 lvl Kadar Bedava EXP Zone Bizden Gerisi Sizden HOŞ GELDİNİZ !

13 Mart 2020
2,132
0
36
28
Şimdiden başarılar iyi oyunlar !

ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR BEN iLLuminaTE KO1 SERVERİNDEN SELAM GETİRDİM


ARKADAŞLAR SERVER TAM 1 YILDIR AÇIK DAHA NE SÖYLENEBİLİR BİLMİYORUM BEN BİR PLAYER OLARAK 2006 YILININ K0XP BUG VE DUPESİZ HALİNDE OYNUYORUM

75 LEVEL CAP admin tarafından bizlere ücretsiz olarak kod DİSCORT kanalı eşliğinde veriliyor Bu kodları oyun içerisinde MODARATÖR arkadaşlardan da istiyebiliyoruz %100 EXP EVENTTEN ŞİMDİ FAYDALAN
HIZLICA 70 LVL OL !

75 İÇİN AYRICA PANELDE KONULARDA EXP EVENTLAR MEVCUT
SINIRSIZ SAYIDA EVENTLAR !


ESLANT / CZ / YİTİK / KURVİ / BDW / PM EVENT / BOS EVENT

NAME : __iLLuminaTE__

SERVERDA HİCBİR ŞEKİLDE HİLE BULUNMAMAKTADIR ..


--ÖNCELİKLE SUNUCU MAKİNALARINDAN TUTUN, WEB PANELİ, ANTİ CHEATİNE KADAR HERŞEYİ

KENDİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN BİR SERVERDAN BAHSEDİYORUZ. YANİ HİÇBİR DIŞA BAĞIMLILIĞIMIZ YOK.-OYUNDA OTO KUTU ÜCRETSİZ SPACE NUMLOCK TUŞLARIYLA YAPILMAKTADIR.-OYUNDA GÖRDÜĞÜNÜZ HERŞEY USKO SENE 2006 YA GÖRE YAPILANDIRILDI (YAPILANDIRILIYOR)-PUS'TA SADECE BRONZE PREMİUM, KC, NCS VE DİĞER SCLER SATILMAKTADIR.-GÖREV SİSTEMİ MEVCUTTUR. TÜM GÖREVLER PUS'TA QUEST SEKMESİ ALTINDA LİSTE HALİNDE GÖRÜLMEKTEDİR.

GÖREVİ TAMAMLAMAK SURETİYLE MUKAFAT EXP VE/VEYA İTEMİ AYNI SAYFADAN ALINMAKTADIR.-OYUN İÇERİSİNDE AFK PAZAR SİSTEMİ MEVCUTTUR. MARADONDA PAZAR KURUP ALT+F4 YAPMAK SURETİYLE OYUNDAN ÇIKTIĞINIZDA

BİLGİSAYAR KAPATSANIZ DAHİ CHARINIZ OYUNDA VE PAZAR KURULU BİR ŞEKİLDE KALACAKTIR.-DROP SİMULATÖRORÜ OTO LOOT RPR VE DAHA BİRÇOK YENİLİKLER İÇİN TEK YAPMANIZ GEREKEN OYUNUMUZA GİRİP GÖZ ATMAK.DAHA BİRÇOK ŞEY !!

BU SERVERDA FARM YAPIP BUNU TİCARET ZEKANIZLA BİRLEŞTİREBİLİR SATIŞ UNSURLARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZSENİ DE BURADA GÖRMEKTEN ONUR DUYAR,ZEVK ALIRIM.

HİÇBİR SERVERLARDA GÖREMEYECEĞİNİZ ETKİNLİKLER YER ALMAKTA ARKADAŞLAR ÖRNEĞİN;

KAYIP ORMAN KO1 e özel etkinlik.2 ırk bir haritada.Yaratıkları öldürerek sürpriz ödüller kazanırken, bir yandan da pk yı iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Her akşam 23:30 da.10x : Akşam 9 ve gece 12 de cz bowl da bir kez np degişdiginizde, 10 kc hesabınıza yüklenir.Pkc event : Her saat başı pk alanlarında ilk 3e girenler, pk alanlarında bulunan rakip oyuncu kadar kc kazanırlar.Ofline merchant : offline merchantı herkes kullanabilir.premium vs istemez.Bdw : günde 3 kere kazanan tarafa 7m exp ve kırmızı kutu.Kaybeden tarafa 4m exp.Premium sahibi iseniz, %50 fazladan exp gelir.Ayrıca bdw ödülü alabilmeniz için, bdw sırasında 3 pk point kazanmanız, yani 3 kere np değişimi olması gerekli.Bdw sırasında afk oyuncular için getirilen bir sistemdir.

PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277

PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277

PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277

Pus : Abartılı bir pus yok.Premium olarak sadece bronz premium.Oda 2006 daki özelliklerle aynı.Pus da buff sc, ac sc, atak sc gibi eşyalar var.Offline genie : Evet genie offline olarak çalışacak.Exp kasarken, elektirik bile yakmayacaksınız.Mobil client : Evet doğru anladınız.Oyuna telefonunuzla gitebileceksiniz.Pk alanları hariç, karakterinizi kullanmanızı sağlıyacak sistem geliştiriliyor.Pek yakında hizmetinizde...Aşşağıdaki linkden, siteye giriş yapabilir, clan sıralamasına, oyuncu sıralamalarına, oyuncuların itemlerine vs bakabilirsiniz.Henüz bir şey kaçırmış değilsiniz.Hala diğer oyunculara yetişebilir, hatta öne geçebilirsiniz.
PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277

PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277

PANEL : https://www.knightonline1.com/?re=20277