• grafik tasarım
  • world of knight

[Her versiyon][Full Destek]Upgrade Tablo Editörü

sharkdeed

Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
96
0
6
30
Merhabalar,

Sizlerle uzun bir süredir kendim için kullandığım ancak bir kaç düzenleme yapıp sizlerle paylaşmak istediğim bir tablo editörünü paylaşmak istiyorum. Item Upgrade tablo editörü.Nedir ?Bu editörle upgrade tablonuza müdahale edebilir, seri bir şekilde upgrade edilecek itemları tabloya ekleyebilir,düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Kendi çalışmalarımda, şu ana kadar çok geniş kapsamlı(300 - 450 item kayıt) tablolar maksimum 5 - 6 saatimi alarak hallettim.

Genelde çoğu serverda upgrade edilebilir item sayısı maksimum 150'yi geçmezken.Nasıl Çalışır ?Çalışma mantığını öğrenebilmeniz için, video'yu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum

Sharkdeed - Upgrade Editor Kullanımı - YouTube

Tablo mantığını bilen arkadaşlar zaten programı açar açmaz mantığını çözecektirGüvenli Midir ?Programın içerisinde herhangi bir virüs yada tehdit sayılabilecek bir şekilde kod parçası bulunmamaktadır.

Virüs total raporu : VirusTotal 0/50

Program SQL Injection saldırılarına karşılık(zor bir ihtimal) parameterized query sistemiyle yazıldı. O yüzden güvenlik konusunda her noktada içinizi ferah tutabilirsiniz.Neden Editör ?Bazı arkadaşlar aynı işi SQL komutlarıyla da yapabiliriz diyebilir. Ancak buradaki amaç el çabukluğu ve hata yapmadan giriş yapmaktır. SQL komutlarıyla çalışanlar bilir ki en ufak bir dikkat dağınıklığında örn: yazdığınız update komutuna filter eklemeyi bir an için unutmak demek tüm tablonun bozulması anlamına gelebilir.Lafı fazla uzatmadan program linkleri :

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.


Saygılar