ko cuce

Ing Bank Ev Hanımlarına Kredi (Anında Başvuru)

8 Mart 2012
22,228
225
63
31
Ing Bank ev hanımlarına kredi kampanyası başvuru alımlarına başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız yazımızda ev hanımlarına bankalar tarafından çok uygun oranlar ile krediler verileceği belirtmiştik. Geçtiğimiz hafta Ing Bank ev hanımlarına kredi vermeye başladı. Üstelik 48 aya kadar vade ile %2,29 oranla 5000 TL’ye kadar kredi çekimi yapabiliyorsunuz.Ing Bank Kredi Başvurusunda Aranan Şartlar Nelerdir?


Bankalardan kredi kullanabilmek için daha önceden belirlenmiş bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Bunlardan en bilindik olanı kuşkusuz kredi puanıdır. Findeks kredi puanı ile kredibilitenizin düşük ya da yüksek olup olmadığı kontrol ediliyor. Eğer ki krediye uygun olmadığınız konusunda şüpheleriniz varsa Findeks kredi notu öğrenme isimli paylaşıma bakmanızda fayda var. Bankaların önceden belirlemiş olduğu kredi puanında 0 ya da riskli gruba girmiyorsanız kredi almanızda herhangi bir sorun olmayacaktır. Ing Bank ev hanımları kredisinde bu puan çıtasının biraz esnek olduğunu da belirtmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Kötü senaryoyu ele alırsak kredi puanınız düşük olsa bile kredi almanın yolları mevcut. Bunlardan ilki ipotek göstererek kredi alma, ikincisi ek gelir göstererek kredi alma, üçüncüsü ise bildiğimiz bir yöntem olan kefil göstererek kredi almadır. Eğer ki kredi puanınız kötü ise bu üç yöntemden biri mutlaka sizin işinizi çözecektir. Kısa kısa açıklık getirmek gerekirse;

İpotekle İle Kredi: Ev, araba ya da herhangi bir taşınmazın üzerine noter aracılığı ile şerh koyulup ipotek ediliyor. Keza borcunuzu ödemediğiniz takdirde bu ipotek bankanın garantisi olmuş oluyor.

Kefil ile Kredi: En çok bildiğimiz yöntemlerden biri. Kefil olacak kişinin kredi puanının ya da mal varlığının iyi olması birinci kuraldır. Aksi durumda kredi almanız imkansız hale gelebilir.

Ek Gelir Göstererek Kredi Alma: Bu yöntem teoride vardır fakat gerçekte çok kullanılmamaktadır. Ek gelir sağlamanız gerekir. Dul (yetim) maaşı ya da yurt dışından Türkiye’ye gelip ekstra gelir elde eden kişiler ek gelir belgesi ile kredi başvurusunda bulunabilir.

Ing Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Günümüzde teknolojinin geldiği seviye aşikar, haliyle kredi başvuruları için dakikalarca bankada bekleme zorunluluğumuz bulunmuyor. Kredi başvurusu yapmanın birden fazla yolu bulunuyor. Bunlardan en pratik olanı kuşkusuz mobil başvurulardır. Telefonunuzdaki aplikasyonlar aracılığı ile internet bankacılığında anında kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İkinci yöntem ise yine mobil telefonlarımız ile sms göndererek (Tc Kimlik numaranız ile 2229‘a mesaj atarak) ya da müşteri hizmetlerini arayarak (0 850 222 06 00) kredimizin ön başvuru aşamasını tamamlamış oluyoruz. Bunlara ek olarak bilgisayar ve yüzyüze bizzat başvuruda da bulunabildiğinizi hatırlatalım.

https://www.kredinotuforum.com/wp-content/uploads/2020/11/ing-bank-kredi-faiz-orani.jpg

Ing Bank Kredi Faiz Oranları


Son dönemlerde yaşanan ekonomik krizler sonrası kredi faiz oranlarının bir hayli yükseldiğini biliyoruz. Fakat Ing Bank ev hanımlarına kredi kampanyasında bu oranlar biraz daha aşağı çekilmiş durumda. Mevcut dönemde 2,99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sağlayan Ing Bank, bu kampanyaya özel 2,29 oranla kredi vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için Ing Bank Kredi Başvurusu sayfasına gidip bizzat başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Veren Bankalar << DETAYLI BİLGİ İÇİN


En yüksek faiz veren banka <<< DETAYLI BİLGİ İÇİN


Tik Tok <<< DETAYLI BİLGİ İÇİN


Tik Tok Takipçi << DETAYLI BİLGİ İÇİN