ko cuce

Lansman öncesinde iPhone 6′nın neye benzeyeceğinin cevabı Rusya’dan geldi

11 Ocak 2012
12,856
68
48
Apple’ın 9 Eylül’deki lansmanından aylar önce basına yüzlerce görüntü, konsept tasarım ve onlarca farklı özellik sızdı. Ama bunlardan belki hiçbiri iPhone 6′nın montajlanmış halinin neye benzeyeceğine dair Rus YouTube kullanıcısı Rozetked‘inki kadar çok ipucu barındırmıyordu. YouTube kanalından yaptığı yeni cihaz ve yazılım incelemeleriyle tanınan Rozetked’in yaklaşık 150 bin takipçisi var ve 1 Eylül’de yayınladığı iPhone 6′ya ait detaylı videosu bugüne kadar yaklaşık 3 milyon kere izlendi.Videoda görebileceğiniz gibi elde ettiği parçalardan oluşturduğu iPhone 6′yla ilgili daha büyük ekran, daha ince tasarım ve NFC özelliğiyle geleceği gibi beklentileri doğruluyor. Buna karşın videoda, iPhone 6′nın safir ekranlı olmadığı bunun yerine safir ve kırılmaz camdan yapıldığı söyleniyor. Sürprizler arasında iPhone 6′nın daha oval tasarımı ve Face Time kamerasının yerinin değişmesi gibi yenilikler var. Rozetked’in söylediği gibi videodaki iPhone 6, beşinci nesil bir iPod Touch‘ın büyük versiyonuna benziyor.iPhone lansmanlarından önce basına sızan görüntülerinin ürünle ilgili yerli yerinde tahminlerde bulunduğunu daha önce görmüştük. Rozetked’inki de bunlardan biri olabilir gibi görünüyor.

 

Ryu #

Kayıtlı Üye
23 Mart 2012
527
6
18
31
www.ryudizayn.us
Cevap: Lansman öncesinde iPhone 6′nın neye benzeyeceğinin cevabı Rusya’dan geldiMaalesef ki Tim Cook Apple'ın çizgisini bozarak 5,7 " 'e çıkardı Apple için üzücü bir durum Samsung'a doğru gidiyor Apple. İnşallah diğer modelinde çizgisine döner ve " CEP TELEFONU " yapmaya devam eder :)
 
8 Eylül 2012
1,357
5
38
28
Cevap: Lansman öncesinde iPhone 6′nın neye benzeyeceğinin cevabı Rusya’dan geldibi iphone yazdınız vallahi 3 saattir steve jobs videosu izliyorum kafayı yedim :D