1. Ko-Fox.Com'a Hoşgeldiniz..
  Duyuruyu Kapat

Binalardaki asansörlerin revizyon işlemleri

'Site Tanıtımı' forumunda beyongs tarafından 19 Ekim 2019 tarihinde açılan konu

 1. beyongs

  beyongs Member

  Katılım:
  18 Kasım 2017
  Mesaj:
  952
  Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Binalardaki asansörlerin revizyon işlemleri


  Binalardaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için asansörlerin yenilenmesi gereklidir.

  1984 yılında kurulan firmamız Montaj sonrası teknik servis, asansör bakım, onarım ve yedek parça temin hizmetlerini çözüm ortakları ile beraber İstanbul ve ilçelerinde devam ettirmektedir.

  Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve tecrübeli işçilik politikasını ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdüren Lina Asansör , müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermektedir. Firma olarak tüm asansör revizyon, servis ve bakım montaj hizmetlerini gerçekleştireceğimiz zaman bulunduğumuz yasal mevzuat ve yönetmeliklere uyarak, işlemleri profesyonlece gerçekleştiririz.

  Asansörlerde yapılacak iş sürecinde can ve mal güvenliğini ön planda tutarak titizlikle hizmetlerimizi sürdürürüz böylece müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal haklarını koruruz.

  Lina Asansör hizmet politikasında, profesyonel olan kaliteli firmalarla çalışmayı prensip haline getirmiştir.

  https://www.linaasansor.com
   

Bu Sayfayı Paylaş