1. Ko-Fox.Com'a Hoşgeldiniz..
  Duyuruyu Kapat

Kingdom Online Bunları biliyor muydunuz?

'Kingdom Online' forumunda Morgana tarafından 13 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. Morgana

  Morgana Legend The KO-FOX Site Yetkilisi

  Katılım:
  7 Mart 2012
  Mesaj:
  13,024
  Beğeniler:
  21
  Ödül Puanları:
  38
  Kingdom Online 'da karakterinizin atladığı her seviye için 1 adet Yetenek Puanı kazanırsınız. Bu puan ile yeni yetenekler açıp, daha önce açtığınız başka yetenekleri geliştirebilirsiniz.  Ayrıca yıldız bulunan yetenekler, karakteriniz için ideal olan yeteneklerdir ve açmanız tavsiye edilir.  [​IMG]  Kingdom Online'da gücünüzü test etmek, ortalama bir düşmana verdiğiniz hasarı öğrenebilmek için hedef tahtaları bulunmaktadır
  [TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 736"]

  [TR]

  [TD="class: td1, width: 20, align: center"][​IMG][/TD]

  [TD="class: td2, align: center"]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 960x453.[/TD]

  [/TR]

  [/TABLE]

  [​IMG]  Kingdom Online'da tuş kombinasyonlarını değiştirebilirsiniz. "Esc" tuşuna basıp "Oyun Seçenekleri" sekmesinden "Kısa Yol" bölümüne gelerek istediğiniz tuş kombinasyonunu sağlayabilirsiniz.  [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]  Mini Harita'da gitmek istediğiniz bölgeye shift + sol tık yaparak, karakterinizin o bölgeye otomatik yürümesini sağlayabilirsiniz.  [​IMG]  Kingdom Online'da karakterlerinizin sahip olduğu yetenekler haricinde Ere Stone adı verilen ve size ekstra yetenek sağlayan taşlar bulunmaktadır.  [​IMG]  Kingdom Online'da bulunduğunuz lejyonun seviyesi ne kadar yüksekse, her lejyon seviyesine özel kazanılan ekstra becerilerden faydalanabiliyorsunuz.  [​IMG]  Oyun içerisinde istediğiniz yere daha hızlı ulaşmanızı sağlayan petler bulunmaktadır. "P" tuşuna basarak sahip olduğunuz petleri görebilirsiniz.  [​IMG]  Kingdom Online’da “I” tuşuna basarak oyun içerisindeki bireysel ve lejyon puanı sıralamasını görebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda kendi dereceleriniz de yer almaktadır.  [​IMG]  Oyun içerisinde “Ş” tuşuna basarak Posta kutunuzu görebilirsiniz. Bu kısımda başka oyunculardan veya sistemden size gönderilen postaları görüntüleyebilir ve başka bir oyuncuya posta gönderebilirsiniz.  [​IMG]  Kingdom Online’da lejyonlar, diğer lejyonlar ile Birlik oluşturup, Dünya Haritası’ndaki hakimiyeti ele geçirebilirler. En fazla 8 lejyon oluşturulmuş olan Birlik’te yer alabilir.
  [TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 736"]

  [TR]

  [TD="class: td1, width: 20, align: center"][​IMG][/TD]

  [TD="class: td2, align: center"]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 960x675.[/TD]

  [/TR]

  [/TABLE]

  [​IMG]  Oyun içerisinde eşyalarınızı geliştirerek, eşyalarınızdan daha fazla özellik sağlayabilirsiniz. Bir eşyanızın seviyesini +4’e getirdikten sonra ise eşya parlamaya başlar.  [​IMG]  Kingdom Online'da eşyalarınızı açık arttırmaya koyabileceğiniz bir 'müzayede panosu' bulunmaktadır.  Burada eşyalarınızı belirli bir ücret karşılığında satışa sunabilir ya da açık arttırmaya koyabilirsiniz.  [​IMG]  Kingdom Online'da 4 farklı güçlendirici kristal bulunmaktadır. Eşyanın sınıfına uygun kristal ile eşyanızı güçlendirebilirsiniz.  [​IMG]  Kingdom Online'da sizin için savaşacak Zombi, İnsan ve Cüce olmak üzere üç farklı asker sınıfı bulunuyor.  Askerlerinizi kışlalarınız ile birlikte geliştirebilir ve size yardımcı olmaları için istediğiniz zaman çağırabilirsiniz.

  [TABLE="class: ncode_imageresizer_warning, width: 736"]

  [TR]

  [TD="class: td1, width: 20, align: center"][​IMG][/TD]

  [TD="class: td2, align: center"]Büyütmek için tıklayınız, esas boyutları 765x495.[/TD]

  [/TR]

  [/TABLE]

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş