•         

            

            

            

            

HomeKO ✅ ArcaneKO.com ▌ New World 'ARCANE' ▌ V25xx HOMEKO ▌ 17 TEMMUZ 21.00 BETA / 21 TEMMUZ 21.00 OFFICIAL ▌ 300 000 TL ÖDÜL HAVUZU

ArcaneKO Çevrimdışı

ArcaneKO

Yeni Cüce
Özel Üye
9 Haziran 2023
1
0
1
istanbul

300 000 TL Değerinde Cash ve Nakit Ödülleri ile karşınızda olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.


ARCANEKO tamamen emek serverı olup , açılacak yeni sunucularımızda da bu emeklerinizi kullanabileceğinizin teminatını veriyoruz.


(Cash ve TL'ler yeni sunucularımıza aktarılacaktır)


⦁ BETA'da NP sıralamasına giren her job'un ilk üçüne büyük ödüller !1. 500 TL Bakiye


2. 400 TL Bakiye
3. 400 TL Bakiye9tto2is.jpg


⦁ BETA'da 20-07-2023 Saat 22.00'da 5000 TL Ödüllü CSW Açılacaktır .rtugj7e.jpg


Discord'umuzda her gün büyük çekilişler sizi bekliyor. Discord'umuza katılmayı unutmayın !


discord.gg/arcaneko
Oyun içi tanıtımlarımızın ve büyük çekilişlerin yapılacağı yayınımıza katılmayı unutmayın ! Yayın duyurularımız discord üzerinden yapılacaktır.


trovo.live/ArcaneKO


rtugj7e.jpg


Beta'da , Official'da kullanabileceğiniz KC ve TL kazanma fırsatları sizleri bekliyor . Oyun içersinde etkinliklerle , yayınlarda ve discord'da birçok ödül kazanma şansını yakala !


rtugj7e.jpg


⦁ V.25xx HOMEKO

9tto2is.jpg
⦁ Kolay Level kasma .9tto2is.jpg⦁ PERK sistemi aktif ! EXP karşılığı çeşitli özellikler kazanabilirsiniz .


73zrmtx.jpg9tto2is.jpg⦁ Item ve GB oldukça değerli.9tto2is.jpg⦁ Tüm skiller ve master açık.9tto2is.jpg⦁ Skill ve Stat sıfırlama ücretsiz ! İstediğiniz yerden Skill ve Statlarınızı ücretsiz sıfırlayabileceksiniz .


jw3yk2e.jpg9tto2is.jpg⦁ NPC aramaya son ! Gem , Fragment , Kutular ve Accessories Box SAĞ TIK ile kırdırabileceksiniz .


gsjc7zh.jpg9tto2is.jpg⦁ NPC aramaya son ! Bütün PUS itemlerini SAĞ TIK ile kırdırabileceksiniz .


csagby3.jpg9tto2is.jpg⦁ Savaş haritası 'Ronark Land''da aktif event ve oto görevler .


tjypelq.jpg9tto2is.jpg⦁ İlk etapta +7 item / +1 rebirth aktif olacaktır . Takı Upgrade kapalı , ilerleyen zamanlarda Takı upgrade açılacaktır .9tto2is.jpg⦁ Border Defance War , Chaos Dungeon , Juraid Mountain Aktif !9tto2is.jpg⦁ Cindrella War , Nation War , Zindan War Aktif !9tto2is.jpg⦁ Lunar , Gemi ve Kütük savaşı Aktif !9tto2is.jpg⦁ Günlük ve tekrarlanabilir görevler . BUS , Monster Stone ve EXP görevleri CZ'de aktif.


tjypelq.jpg9tto2is.jpg⦁ Pazarda Cash veya GB ile satış yapabilme .


3pdyj5r.jpg9tto2is.jpg⦁ Iron Necklace , Iron Belt , Glass Belt dropları kapalı.9tto2is.jpg⦁ Lesath'da Chitin Shield (CS) drobu aktif.9tto2is.jpg⦁ Gelişmiş Collection Race eventleri ve ArcaneKO'ya özel eventler aktif .


7rrkqs6.jpg9tto2is.jpg⦁ Moradon, Elmorad, Lüferson, Eslant, Military Camp Sayıları '1' (Yoğunluğa Göre Arttırılabilir)9tto2is.jpg⦁ Multi Client PC Sınırı: 3 , IP Sınırı: 10


onrl8d4.jpg9tto2is.jpg⦁ Takılar değerli .9tto2is.jpg⦁ Özel TARGET sistemi . Seçtiğiniz oyuncu partinizin direkt hedefi haline gelebilecek !


ed9d2dt.jpg9tto2is.jpg⦁ Ronark Land bowl hill ve farm valley geçişleri aktif.


efv489m.jpg9tto2is.jpg⦁ Manuel select (Anti afk) mob aktif.


6lmt6o7.jpg9tto2is.jpg⦁ Bowl bahçe farm ı aktif.


razpcxc.jpg9tto2is.jpg⦁ Bufflu itemler aktif (giga,dark vane,enion bow,ron's staff,dol kalkan)9tto2is.jpg⦁ Oyun içi job'a göre symbol sistemi aktif .9tto2is.jpg⦁ Cross exchange sistemi aktif.


szr9q8o.jpg9tto2is.jpg⦁ Monster drop detay ve oyun içi drop arama aktif.9tto2is.jpg⦁ Slave Merchant ve Offline Merchant aktif .9tto2is.jpg⦁ F12 Client Gizleme Aktif ! Oyuna Girip F12 Tuşuna Bastığınız An PC nizde Sağ Altta Bulunan Alana Tıkladığınızda KO Simgesini Görüntüleyebilirsiniz.


lukl1cb.jpg9tto2is.jpg⦁ 1 vs 1 event Aktif , rakibinizle Cash veya NP iddiası ile VS atabileceksiniz .


7ipzt6z.jpg9tto2is.jpg⦁ Çarkıfelek aktif , Cash karşılığında çarkıfelekten büyük ödüller kazanabileceksiniz .


3zx6m24.jpg9tto2is.jpg⦁ Lottery Event aktif ! Gün içersinde oldukça fazla ödül kazanma şansı yakala !


bbliph1.jpg9tto2is.jpg⦁ Bi-frost Event Aktif ! Server'ın ilerleyen zamanlarında yöneticilerin belirlediği zaman açılacaktır .9tto2is.jpg⦁ HP Target BAR Aktif ! Rakiplerinizin veya Saldırdığınız MOB ların Üzerine Atılan Malice,Parasite Gibi Skillerin HP Target BAR larında gözükür . Bu Sayede Rakibinizin Güçlü veya Zayıf Olanaklarını Görüntüleyebilirsiniz.


l2pjcz2.jpg


tlyx32m.jpg9tto2is.jpg⦁ PUS Refund item (PUS ITEMI İADE ETME) Aktif ! PUS u Açtığınız Zaman Sizi Karşılayan ÜST Sekmelerden PUS Refund Item Sekmesine Tıkladığınızda Aşağıdaki Gibi Bir Pencere Açılacak ve Kullanmadığınız ve 1 Saat içerisinde Almış Olduğunuz PUS itemlerinizi Geri İade Etmenizi Sağlayan Sistemi Sizlere Sunuyoruz.


t827i9n.jpg


9tto2is.jpg


Daha ayrıntılı bilgi almak için ve etkinliklerden haberdar olmak için discord adresimize kaydolmayı ve yayınlarımızı takip etmeyi asla unutmayın .

ArcaneKO Yönetimi
 
Son düzenleme:
Üst