MYKO ⭐ KO1 SEGEDİN ⭐ ▌GOLD BAR 100TL ▌+6 RAPTOR 300TL ▌✅ YENİ AÇILDI İSTER FARM YAP İSTER AL-SAT YAP İSTER PK AT DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN ⬇️

Ko-1 Çevrimdışı
10 Aralık 2020
1,155
0
36
28

Yıllardır aradığınız ama bulamadığınız o özlenen Knight Online Hayat Offline 2006 server işte burası.2 yıldır kapanmayan ölümsüz server KO1, yeni serverı SEGEDİN'İ 1 Ocak saat 21.00 da açıldı.

• GOLD BAR 100 TL İster oyun içinden sat ister siteye anında sat.
  • +6 RAPTOR 300-400 TL aralığında
  • Her İtem değerli sende gel ister pk at ister al-sat yap istersen farm yap
  • İlk serveri ötükeni açalı 2 sene oldu Segedin ise yeni açıldı geç kalmadın bunu bil !

2010 da USKOyu bırakan ve çoğu pvpyi denemiş biri olarak beni tekrar oyuna başlatan serverdır kendisi. Çünkü swye başlamamla,beni 2006 efsane uskoya götürmesi bir olmuştur. Bunun yanında pvplerde emek mi verilir, zaten 3 5 ay sonra kapanır boşa zaman mı harcanır algısını neredeyse 2 yıldır açık olan ve hala aktif user ve clanlarını barındıran ÖTÜKEN serveriyla da yıkmayı başarmıştır. Diğer önemli bir husussa serverda macroların serbest olması. Bu sayede hiçbir ücret ödemeden otomatik kutu ve oto exp kasmayı sağlıyor. Kendine has PAC koruma yazılımı sayesindeyse koxp-hile imkansız isterseniz deneyin :). Ben eskiyi özledim keşke eski knight olsa da eskisi gibi oynasak diyen herkes gelsin emin olun pişman olmayacaksınız. Bu arada mod ya da yönetim kadrosundan biri falan değilim dümdüz sabit userım amacım hem reklam yaparken kazanmak hem de serverin gerçekten hakettiği değeri bulmasını sağlamak ve sizlerin de (böyle bir server arıyorsanız tabi eğer) bundan mahrum kalmanızı engellemek. Bu server 2 yıldır açık ben zaten treni kaçırmışım keşke daha önce başlasaydım diyen herkes içinse yeni server SEGEDİN 1 Ocak 21.00 da açılıyor. Daha önce başlayıp bırakanlar, sağdan soldan kötü yorumlar duyanlar,kapanır emeklerim boşa gider diyenler bunları bırakıp son halini lütfen deneyin inanın memnun kalacaksınız. Aşağıda vermiş olduğum linki inceleyeniz, hatta oyuna kayıt olup deneyiniz. Eğer eski USKOyu özleyenlerdensen emin ol pişman olmayacaksın.

• Bu sw de exp de item de drop da usko 2006 yani açıkcası zor ve emek server. Zaten mottosu da 2006 yılındaki tadı, heyecanı tekrar yaşatmak.
  • Pusta bronze premium,KC ve belli başlı scrollar satılıyor yani Valkriye, gryphon, kanat,destek gibi gereksiz itemler satıp para kazanalım derdi yok.
  • v1453 görünüm ve çoğu bug giderilmiş durumda.
  • Oyuncular arası item ve gb satışı serbest.
  • Yukarıda belirttiğim gibi macro kullanmak serbest oto kutu da dahil.
  • Serverın kendi antichati, kendi sunucuları mevcut yani dışa bağımlılığı yok.A dan Z ye herşeyi kendi bünyesinde.
  • Gerekli olan bütün işlevler ve questler oyunun sol alt köşesinde bulunan (M) Menü'dedir. Yani master,görev vb. şeyler için npc npc dolaşmaya gerek yok.Kısaca oyun içerisinde kullanabileceğiniz tüm aktiviteleri buradan gerçekleştirilebiliyor.
  • Ve bu serverda aklınıza gelebilecek her şey şeffaf! Her şeyin loguna ulaşabilirsiniz. Herkesin invertorydeki ve inndeki itemleri görebilmeden tutun da, atılan pkdan, düşen droplardan, yapılan tradelerden, yanan yanmayan upgradelere kadar.
  • Zor ve 2006 ya yönelik sw olduğu için doğal olarak da yaş ortalaması da +25 diyebiliriz.
  • Xp USKO 2006
  • Drop USKO 2006
  • Item USKO 2006
  • Skill DAMAGE USKO 2006
  • Pus USKO 2006
  • Upgrade USKO 2006