Monster Hızlarını Ayarlama ve Veritabanına Bağlama!

I Çevrimdışı

IndianaPOLIS

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
427
3
18
29

Öncelikle şunu belirtmek isterim VOLKAN (YNG) sistemi değildir! Ben bunu kendim daha önceden yapmıştım o farklı bir yol inceleyip Database'ye yeni bir satır ekleyerek yapmış ben ise gerçek speed seçenekleriyle yaptım sorun yok bende videoda çekip atacaktım ama zamanım yok şimdiden hayırlı olsun saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen bu bir emek hakkını vererek yorumlar yapın...

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.

M Çevrimdışı

makrocu

Kayıtlı Üye
12 Kasım 2014
433
5
18
35
Cevap: Monster Hızlarını Ayarlama ve Veritabanına Bağlama!

Sagolasın bi deniyelim

Y Çevrimdışı

YNG

14 Nisan 2012
1,885
4
38
37

yeniliğe açığız bakalım teşekkürler.

K Çevrimdışı

kocu1

Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2015
283
0
16
32

sdadsadsad

Y Çevrimdışı

YNG

14 Nisan 2012
1,885
4
38
37

.......

I Çevrimdışı

IndianaPOLIS

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
427
3
18
29

Kod:
K Bakma Mustafa Benim Suanki Source Speed Bu Şekilde Zaten Senin Paylaştıgın BUnu Sana Kim Verdiyse Benim Source Alınmıştır..

Abi bu kodları Can abiye sorabilirsin ben senin sourcenden hiç bir şey almadım almamda piyasada sourcen olduğu doğru ama bende sourcen yok olsada işim olmaz biliyorsun ben kimseye ne kod için nede birşey için ağız yaparım ben senden de su ana kadar sadece ts sorunu için bana mantık söyle dedim can abiden de hiç bir kodu direk ver demedim ben mantığı yaptım ama mutlu olacaksan sana bilgisayarımı açayım gir bak eğer senin sourceni bulursan o zaman ne istersen yaparım bu benim kaç ay önce can abi monster hızlarını yaparken ki uğraştığım kodlar can abiyle konuşma kayıtlarımız var bakabilirsin.

E Çevrimdışı
2 Nisan 2013
1,337
0
36
43

teşekkürler

Đ Çevrimdışı
25 Aralık 2012
32
2
8
47

Bu m_sSpeed saçmalığı, başlarda idare etme amaçlı YNG volkana yaptığım bir sistemdi, sistem bana aittir bu kadar çok üstünde durabilecek bir sistem değil %100 çözüm olmadığını da belirtmiştim yaparken ne kadar yapılırsa yapılsın bu tarz sistemler orjinal olarak düzeltmeyecektir hızları. Orjinal olarak %100 fix yaptığım sistem yanlızca bende vardır yapay zekaları uzaktan atakları agresif pasif durumları örneğin apostle 1 tanesine atak yaptığınızda diğer apostle larında size saldırması olayı herşeyini fixlemiştim (:)

Đ Çevrimdışı
25 Aralık 2012
32
2
8
47

mustafa test etmişti iyi hatırlar (:) ve test etmek isteyenler Revenger Online veya Sesako Serverlarında test edebilirler

I Çevrimdışı

IndianaPOLIS

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
427
3
18
29

mustafa test etmişti iyi hatırlar (:) ve test etmek isteyenler Revenger Online veya Sesako Serverlarında test edebilirler

Evet abi bu sadece monster hız sorunu için bende bazı şeylerini düzeltmiştim ama hızları cok muhabbet konusu oldu bende ilk yaptığım ve hızları üzerinde işe yarayan yöntemi paylaştım sen çok uğraştın üzerinde yaptın eline de sağlık mükkemmel oldu...

I Çevrimdışı

IndianaPOLIS

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
427
3
18
29

Teşekkürler

http://www.ko-fox.com/genel-paylasi...arini-veritabanina-baglamak-2.html#post496662

ve bunu ilk hızını yazmıştım ben YNG konusunda. Eline salık kardeş yinede sourcede ilk çıkışları editlediğinizde de sonuç düzeliyordu abartılı koşmuyordu.

Şöyle söyliyim Volkan abinin yaptığı herşeye saygılıyım kesinlikle onun ki doğru benim ki yanlış demiyorum o sadece yeni bir satır eklemiş ben ise gerçek database üzerindeki hızlarıyla yaptım çalışıp çalışmamak sizin elinizde ben kısa yöntemle güzel iş yaptırdım siz uzun yönetimi kullanın..

B Çevrimdışı

bigbabol

Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
41
0
6
26

kodkfosdfksodkfsd