HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

SERVER REKLAM ALANI

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz..

v20xx veya v21xx Server Açmak isteyenler buyursunlar!

QLO

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Nisan 2012
Mesajlar
133
Reaction score
0
Puanları
16
Öncelikle merhaba,Yaklaşık olarak 1 yıldır geliştirmekte olduğum websitesi, server dosyaları, güvenlik, power up store, ve gm tools yazılımlarını aylık olarak kiralamayı düşünüyorum. Bu yazılımların tamamı bana ait olup kesinlikle piyasadaki kodlarla veya dosyalarla alakası yoktur. Asıl mesleğim yazılım mühendisliği ve daha detaylı bilgi almak isteyen olursa forum üzerinden kısa mesaj göndermesi yeterlidir.Dosyaların kapsadıklarını listelemeye çalışacağım. Daha fazlası için lütfen iletişime geçiniz.

- BDW, Juraid Mountain, Chaos Dungeon etkinlikleri sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu etkinliklerde USKO'daki gibi class dengesi gözetilerek partyler oluştrulur.

- Lunar Wars, Nereids Island gibi çalışmaktadır.

- Castle Siege War ve tüm kale sistemi sorunsuz çalışmaktadır. (Vergi sistemi)

- Krallık sistemi oylama tabanlı olarak sorunsuz çalışmaktadır. V2 nin sunduğu tüm krallık fonksiyonları USKO ile eş bir şekilde çalışmaktadır.

- Achievement sistemi USKO'daki gibi görev yapmalı şekilde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Diğer pvplerdeki gibi otomatik yapılı verme yoktur. Tamamen orjinalinin aynısı şekildedir.

- Quest sistemi USKO ile tamamen aynı şekilde çalışmakta ve şuan aktif olan PVPlerde bi çalışan ama kimsenin bilmediği bir çok bug fixlenmiştir.

- Klan sistemi tamamen USKO ile aynı şekilde tüm özellikleri ile çalışmaktadır.

- Tüm skiller sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

- Tüm classların skill, damage ve defansları USKO baz alınarak ayarlanmıştır.

- Tüm dupeler server taraflı fixlenmiştir.

- Oyun içi KC sistemi tamamen özgün ve oyunun dil seçeneğine uyguun çalışacak şekilde eklenmiştir.

- v21xx ten sonra gelen VIP Storage sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

- Irk değişimi, cinsiyet değiştirme gibi özellikler yine sorunsuz şekilde, USKO'daki ile birebir aynı şekilde çalışmaktadır.

- Kendime ait güvenlik ile XINGCODE3 ün yaptıklarına ek olarak server taraflı koruma ile bypass engellenmiştir.

- Web sitesi tamamen bana ait olup, herhangi bir açık yoktur. Websitesi ırk değişimi, cinsiyet değişimi, sınıf değişimi, karakter detayları, yetki ayarlama, şifre değişimi, SMTP ile çalışma gibi birçok özelliği desteklemektedir.

- Power Up Store yine bana ait olup kesinlikle açık yoktur.Kısacası, ben bir paket sunuyorum. Alıp server açabilirsiniz. Kendin neden açmıyorsunuz derseniz sadece uğraşmak istemiyorum oyun yönetimi ile.Bunların haricinde benim unutup sizleri merak ettiği konular varsa özel mesajla ulaşabilirsiniz.Paket icin istediğim fiyat 40.000 TL Nakit ve gelirinde %33'ünü alırım.

Oyun ici yönetim ve oyunun özellikleri tamamen size ait olup, reklam vb hiçbirşeye karışmam. Sadece teknik destek veririm. Ciddi olanlar bana özelden telefon numaralarını yada skype adreslerini gönderebilirler.Şunu belirtmek istiyorum. Asla ve asla kimseye sunucu erişimi verilmeyecektir. Oyun kurulumu benim tarafımdan yapılacak ve item ekleme, karakter editlemek gibi oyun içi değişiklikler yapmanızı sağlayacak yetkilerden başka yetkileriniz olmayacaktır.
 

QLO

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Nisan 2012
Mesajlar
133
Reaction score
0
Puanları
16
Cevap: v20xx veya v21xx Server Açmak isteyenler buyursunlar!Konu güncel. Bu gecen sürede bir cok yenilik ve gelistirme yapılmakmıştır. Sadece ciddi ilgilenenler iletişime geçerse detaylandırma yapacağım.
 

bluemansiiz

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Mayıs 2016
Mesajlar
410
Reaction score
0
Puanları
16
Yaş
31
Cevap: v20xx veya v21xx Server Açmak isteyenler buyursunlar!40k para alıyorsun dosyalar için onden sonra %33 kâr marjı istiyorsun ne hoş memleket :)Her malın bir alıcısı vardır tabikide.
 

QLO

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Nisan 2012
Mesajlar
133
Reaction score
0
Puanları
16
Cevap: v20xx veya v21xx Server Açmak isteyenler buyursunlar!40k para alıyorsun dosyalar için onden sonra %33 kâr marjı istiyorsun ne hoş memleket :)Her malın bir alıcısı vardır tabikide.Piyasada gördüğün saçma sapan dısyalar ile karıştırma ama. Aylık 1000 tl diyen dosyalarla da karıştırmayın. Ben saydığım özelliklerin USKO ile birebir çalıştığı bir oyun garantisi veriyorum.
 

alitr53

Kayıtlı Üye
Katılım
1 Kasım 2012
Mesajlar
285
Reaction score
0
Puanları
16
Yaş
31
Cevap: v20xx veya v21xx Server Açmak isteyenler buyursunlar!Günümüz ekonomisinde 1400tl asgari ücret ile çalışan bir milletten 40bin tl para istemek ve yetki olarak gmlik vermek ilginç doğrusu. :) valla hocam yanlış anlamayın ama bugün ki su piyasada buglu dosyalarla millet server açıp piyasa yapıyor.Hayırlı satışlar ne diyelim.1299 server gibi birgün buralarda 19xx, 20xx Dosyalar diye şenlenir. :) 3 - 5 başladı zaten.
 
Üst Alt